لیوان تبلیغاتی رنگی
لیوان تبلیغاتی رنگی

لیوان تبلیغاتی رنگی ، از انواع لیوان های تبلیغاتی هستند که به مخاطبان ارائه می شود. رنگ لیوان تبلیغاتی متفاوت می باشد. در صورتی که یک لیوان تبلیغاتی به صورت چند رنگ تولید شود، در مجموعه لیوان تبلیغاتی با رنگ های مختلف قرار می گیرد.

 لیوان های تبلیغاتی به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. یکی از انواع لیوان های تبلیغاتی آن هایی است که دارای رنگ آمیزی و طرح بندی جالب و دیدنی می باشد. سلیقه در رنگ آمیزی لیوان تبلیغاتی نقش مهمی ایفا می کند.

 

انواع لیوان تبلیغاتی طرح دار

 

لیوان های تبلیغاتی در مدل های مختلفی عرضه می شود. یکی از جالب ترین و چشم نوازترین مدل های لیوان تبلیغاتی، مربوط به لیوان هایی است که دارای رنگ ها و طرح های زیبا می باشند. چاپ انواع نام برند و محصولاتی که بر روی لیوان های سرامیکی انجام می شود، موجب می شود لیوان تبلیغاتی به صورت جالب و زیبایی به نظر برسد. 

 

ویژگی لیوان تبلیغاتی رنگی

 

از ویژگی های لیوان تبلیغاتی رنگی این است که با لیوان های ساده و بدون رنگ فرق دارد. در صورتی که مخاطبان هدایای تبلیغاتی از لیوان تبلیغاتی ساده راضی نباشند، می توان از انواع لیوان تبلیغاتی رنگی جهت هدیه دادن استفاده کرد. تفاوت لیوان تبلیغاتی رنگی با بی رنگ این است که لیوان تبلیغاتی رنگی بسیار چشم نواز تر می باشد.

 

نتیجه گیری:

لیوان تبلیغاتی به چند صورت و مدل تولید می شود. یکی از انواع لیوان تبلیغاتی مدل رنگی است که معمولاً شامل رنگ بندی خاص بر روی لیوان می باشد. از انواع لیوان تبلیغاتی، مدل هایی است که به صورت ساده و بدون رنگ تولید و طراحی می شود. در صورتی که به صورت ساده طراحی گردد، می توان نام برند و محصول را به سادگی بر روی آن چاپ نمود. در صورتی هم که لیوان به صورت رنگی و طرح دار تولید و رنگ آمیزی گردد، می توان نام برند را چاپ نمود اما با دقت و ظرافت بیشتر.