نمونه لیوان تبلیغاتی
نمونه لیوان تبلیغاتی

نمونه لیوان تبلیغاتی ، یکی از وسایل ضروری که در طول روز مورد استفاده قرار می گیرد و برای مخاطب شما جنبه شخصی دارد چاپ لوگو و یا تبلیغات خود بر روی لیوان های تبلیغاتی می باشد.

بنابراین استفاده از لیوان های تبلیغاتی بازخورد مناسبی می تواند جهت جلب رضایت مشتری به همراه داشته باشد. همچنین در همایش ها و نمایشگاه ها لیوان های تبلیغاتی کارایی بیشتری جهت جلب مشتری و یا بازاریابی می باشد.


چاپ لیوان تبلیغاتی 


چاپ لیوان تبلیغاتی، یکی از مزایای استفاده از لیوان های تبلیغاتی تنوع و کاربرد زیاد آن می باشد، در واقع به جرات می توان گفت که لیوان های تبلیغاتی جزو پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی می باشد. در این بین استفاده از لیوان های سرامیکی یا ماگ تبلیغاتی در بین افراد از محبوبیت بالایی برخوردار است و از نظر قیمت برای مدیران تبلیغاتی از هزینه کم تری برخوردار است. جهت سفارش تعداد بالا از تخفیف برخوردار شوید.

 

انواع لیوان های تبلیغاتی 


انواع لیوان های تبلیغاتی ، لیوان های تبلیغاتی در انواع مختلفی وجود دارند که می توان به لیوان پلاستیکی، لیوان نشکن، لیوان سرامیکی، لیوان کریستالی، لیوان شیشه ای، لیوان فلزی، لیوان کاغذی و ... اشاره کرد. مدیران شرکت ها یا برند ها که به دنبال تبلیغات محصول و یا لوگو خود می باشند می توانند متناسب با بودجه خود مورد مناسب را انتخاب کنند. همچنین از نظر ظاهری نیز تفاوت هایی دارند که از لحاظ شکل، ابعاد، شکل دسته و ... به دسته های مختلف تقسیم می شوند.

 

نتیجه گیری :
استفاده از لیوان های سرامیکی جهت تبلیغات جزو پرفروش ترین و پراستفاده ترین تبلیغات می باشد. حتی هزینه چاپ بر روی لیوان های سرامیکی پایین تر است و حتی قابلیت چاپ به رنگ های مختلف را دارند، قابلیت چاپ بر روی ماگ ها به گونه ای می باشد که رنگ آن کم نمی شود.