لیوان تبلیغاتی ماگ
لیوان تبلیغاتی ماگ

لیوان تبلیغاتی ماگ ، یکی از انواع لیوانهای تبلیغاتی میباشد که در صنعت تبلیغ محصول مورد استفاده قرار میگیرد.

از انواع لیوانهای تبلیغاتی، میتوان به لیوانهای سرامیکی یا ماگ اشاره نمود که نظر مخاطبین زیادی را به خود جلب مینماید.


اهمیت لیوان تبلیغاتی


تبلیغات یکی از مهم ترین بخش های فروش محصول و برند می باشد. اگر تمام مولفه ها و اجزای تبلیغات به طور صحیح مد نظر قرار گیرد، تعداد مشتریان و خریداران محصول مورد نظر افزایش پیدا می کند. انواع تبلیغات به صورت های مختلفی صورت می گیرد که یکی از بهترین روش های تبلیغاتی می باشد. در این روش نام برند و لگوی مربوط به محصول، بر روی لیوان چاپ می شود. نحوه چاپ عکس یا برند یک محصول بر روی لیوان، با توجه به جنس و نوع لیوان متفاوت می باشد. برای نمونه از ویژگی های یک لیوان ماگ این است که این دسته از لیوان ها سبک بوده و در زمان نوشیدن، وزن لیوان محسوس نمی باشد. معمولاً این نوع لیوان ها دسته دار و بادوام است که اغلب جهت نوشیدن چای و قهوه مورد استفاده قرار می گیرد. طرفداران این نوع لیوان ها معمولاً میان افراد و گروه خاصی که در شرکت ها و مدارس و دانشگاه ها حضور دارند بیشتر است.


لیوان تبلیغاتی سرامیکی


یکی از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی در بخش لیوان، می توان به لیوان های سرامیکی یا ماگ اشاره نمود. لیوان های ماگ معمولاً به صورت چوبی، سفالی، فلزی عرضه می شوند. این نوع لیوان ها جهت تبلیغات بسیار مناسب می باشند به این دلیل که مخاطبین این نوع لیوان ها از گروه های دانشجویان و کارمندان می باشد. افرادی که لازم است برای مدت زیادی پشت میز نشسته و به کارهای اداری رسیدگی نمایند، تمایل دارند جهت نوشیدن چای یا قهوه از این نوع لیوان ها استفاده نمایند. بنابراین این نوع لیوان ها جهت تبلیغ می تواند ابزارهای مناسبی باشند. تبلیغ بر روی لیوان های سرامیکی می تواند روشی عالی جهت ارائه و معرفی برند و محصول مورد نظر باشد. مصرف کنندگان این نوع لیوان ها با مشاهده برند و تبلیغ چاپ شده بر روی آن، می توانند داخل مصرف کنندگان وفادار برند معرفی شده شوند.


نتیجه گیری:
تبلیغ از طریق لیوان یکی از کاربردی ترین روشهای تبلیغات میباشد. لیوانهای سرامیکی یا ماگ با توجه به نوع و جنس لیوان، دارای طرفداران بسیاری بوده و از انواع پرفروش لیوانهای تبلیغاتی میباشد.