لیوان تبلیغاتی شیشه ای
لیوان تبلیغاتی شیشه ای

لیوان تبلیغاتی شیشه ای ، یکی از قدیمی ترین محصولات جهت تبلیغات می باشد اما به دلیل اینکه لیوان های تبلیغاتی از تنوع بالایی برخوردار هستند یکی از پرفروش ترین هدیه های تبلیغاتی محسوب می شوند.

لیوان تبلیغاتی با جنس شیشه به نسبت لیوان های پلاستیکی بهداشتی تر و همچنین به نسبت لیوان های دیگر ارزان تر هستند.


ویژگی های لیوان های شیشه ای تبلیغاتی 


ویژگی های لیوان های شیشه ای تبلیغاتی، با توجه به مصرف نوشیدنی های سرد و گرم در ایران که در نوبت های مختلف سرو می شود لیوان های شیشه ای تبلیغاتی در سایز های مختلفی وجود دارند و قابلیت چاپ طرح ها و عکس های مختلف را در سراسر لیوان دارا می باشد . نو عمواد به کاربرده شده در لیوان تبلیغاتی جنس به کاربرده شده در ساخت لیوان می باشد در واقع مواد اولیه به کاربرده شده در قیمت تاثیر گذار است و همین عامل سبب می شود که لیوان های شیشه ای تبلیغاتی ارزان تر از سایر لیوان ها باشد.


حکاکی ماگ و لیوان 


حکاکی ماگ و لیوان، یکی از دلایل انتخاب لیوان های تبلیغاتی شیشه ای امکان حکاکی توسط لیزر می باشدو بعد از حکاکی روی این لیوان های تبلیغاتی توسط لیزر نوشته و یا متن دلخواه شما به رنگ سفید بر روی لیوان های تبلیغاتی حک می شود و در صورتی که رنگ آمیزی شود دارای نمود بهتری می شود. می توانید جهت حکاکی از رنگ های مختلف استفاده کنید.

 

نتیجه گیری :
در صورتی که مایل به تبلیغات می باشید و به دنبال این هستید که هزینه کم تری برای شما صرف شود می توانید از لیوان های شیشه ای تبلیغاتی استفاده کنید که هم امکان طراحی بر روی این لیوان ها وجود دارد و هم امکان حکاکی نوشته و برند های مختلف بر روی این لیوان ها وجود دارد. جهت خریداری این نوع از لیوان ها، می توانید با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.