لیوان تبلیغاتی ارزان قیمت
لیوان تبلیغاتی ارزان قیمت

لیوان تبلیغاتی ارزان قیمت ، یکی از انواع لیوان های تبلیغاتی است که با توجه به جنس، شکل، رنگ و موارد دیگر، دارای قیمت های پایین و ارزانی می باشد.

لیوان های تبلیغاتی دارای انواع مختلفی می باشند که در موقعیت های مختلف به افراد با مشاغل گوناگون، ارائه و اهداء می گردد. در صورتی که لیوان های تبلیغاتی به طور صحیح در موقعیت های مناسبی اهداء شود، اثرات زیادی بر افزایش میزان فروش محصولات تبلیغ شده خواهد گذاشت.

 

چرا لیوان تبلیغاتی

 

لیوان های تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی می باشد که با توجه به کاربردهای زیادی که در مصارف شخصی دارد، می تواند هدیه ای مناسب و کاربردی به شمار آید. امروزه به دلیل رقابتی که میان شرکت ها، کارخانه ها و صاحبان برند ایجاد شده است، اهداء یک هدیه تبلیغاتی جهت معرفی برند و کالا مهم به نظر می رسد. یکی از انواع هدایای تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی است که به دلیل قیمت مناسبی که دارد، میان کارشناسان و موسسات تبلیغاتی، بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

 

 ویژگی لیوان تبلیغاتی ارزان

 

یکی از ویژگی های لیوان تبلیغاتی ارزان این است که دارای قیمت های پایین می باشند. لیوان های تبلیغاتی با توجه به مولفه های جنس، اندازه، رنگ، کیفیت طراحی و ساخت، مدل و تعداد آن ها، دارای قیمت های متفاوتی می باشند. یکی از انواع لیوان های تبلیغاتی، مربوط به لیوان هایی است که از لحاظ قیمت در سطح پایین تری قرار دارند. برای نمونه، لیوان هایی که دارای جنس مقوایی و کاغذی و یا پلاستیکی هستند، نسبت به لیوان های سرامیکی دارای قیمت پایین تری می باشند.

 

نتیجه گیری:

از انواع هدایای تبلیغاتی، می توان به لیوان تبلیغاتی اشاره نمود. لیوان های تبلیغاتی به دلیل ویژگی های مشخصی که در مولفه های کیفیت، جنس، نوع، مدل و رنگ دارند، دارای قیمت های متفاوتی هستند. از انواع لیوان های ارزان قیمت، می توان به لیوان های کاغذی، مقوایی و پلاستیکی اشاره نمود.