تبلیغ با لیوان تبلیغاتی
تبلیغ با لیوان تبلیغاتی

تبلیغ با لیوان تبلیغاتی ، روشی خاص و کاربردی در معرفی کالا و خدمات میباشد. در فرآیند تبلیغات می توان از روش های متعددی استفاده نمود که یکی از روش های کاربردی در گروه هدایا، لیوان می باشد.

در این گروه تبلیغاتی، تنوع بالایی جهت ارائه تبلیغ موجود است. مخاطبین و مشتریان می توانند با لیوان شخصی خود ارتباطی دائمی و نزدیکی برقرار کنند که هدیه تبلیغاتی به این نکته توجه می کند.

 

تبلیغ روی لیوان


در صورتی که امکان چاپ و پرینت رنگی به صورت عکس و قرار دادن آن روی لیوان وجود داشته باشد، لیوان سابلیمیشن می نامیم. همچنین اگر جهت چاپ تبلیغ از رنگ کوره ای و سیلک یا تامپو استفاده شود، لیوان سرامیکی معمولی و پی وی سی نامیده می شود. تبلیغات در این روش به سادگی با چاپ برند و لگوی شرکت بر روی لیوان انجام می گیرد. هدیه دادن یک لیوان به کارمندان، مشتریان و افراد مختلف، حس اعتماد به برند تبلیغ شده را افزایش می دهد. مشتریان علاوه بر مشاهده برند و تبلیغ بر روی لیوان، می توانند از این شیء در زمان ها و مکان های دلخواه خود استفاده نمایند.


چاپ لیوان تبلیغاتی


یکی از کاربردی ترین چاپ ها بر روی لیوان جهت تبلیغات برند، لیوان سرامیکی است. می توان از لیوان سفید و یا ترکیب رنگی استفاده نمود.در لیوان های ماگ یا سرامیکی می توان بر روی یک طرف یا دو طرف لیوان، برند مورد نظر را چاپ نمود. نوع چاپ بر روی لیوان بستگی به سلیقه مشتریان دارد که از چه جنس باشد. در صورتی که سلیقه مخاطبین در نظر گرفته شود، می تواند نقش مفیدی در معرفی برند و هدیه داشته باشد. در نظر گرفتن نوع لیوان در تبلیغ محصولات مهم می باشد. با توجه به مکانی که لیوان ها به مشتریان و مخاطبین ارائه می شود، نوع لیوان اعم از پلاستیکی، سرامیکی و یخی تغییر می پذیرد. برخی از جنس لیوان هایی که به صورت تبلیغات استفاده می شود، از نوع کاغذ می باشد. زیبایی این نوع لیوان ها می تواند در تبلیغات موثر باشد.


نتیجه گیری:
از انواع تبلیغات میتوان به چاپ تصویر و متن دلخواه بر روی انواع لیوانها اشاره نمود. با تبلیغ بر روی لیوانهای پلاستیکی، سرامیکی و یخی و مدلهای دیگر، میتوان به معرفی و فروش محصولات و ارائه خدمات کمک بسزایی نمود.